Gru 14 2016

Bałtycka perła – Łukęcin

Autor: o godz. 14:06 kategoria: Bez kategorii

Nie ulega wątpliwości, że dobry wypoczynek i nieco relaksu w dala od cywilizacyjnego zgiełku to marzenie niejednej przepracowanej osoby. Niestety nie każdego stać na luksusowy wypoczynek za granicą, a tym bardziej w odległych miejscach, gdzie zawsze świeci słońce, a woda w morzu czy oceanie jest ciepła niczym zupa. Na szczęście nie trzeba wydawać całej wypłaty na tygodniowy urlop gdzieś na końcu świata. Bardzo dobrze można się bawić w jednym z polskich kurortów, w których latem nie brakuje atrakcji na światowym poziomie. Jeśli dodamy do tego fantastyczną atmosferę, panującą na bałtyckich plażach, miłych i bardzo gościnnych lokalnych mieszkańców, to z pewnością urlop na Bałtykiem może się okazać tym wymarzonym, bez konieczności zbędnego drenażu kieszeni.

Warto także pamiętać, że baza noclegowa oraz bardzo szerokie zaplecze kulinarno-gastronomiczne na polskim wybrzeżu to wielkie atuty tego regionu, nie ustępującemu pod tym w względem w niczym słynnym zagranicznym kurortom. Gdzie zatem jechać na wakacje, aby wypocząć i nie natknąć się na tłumy turystów?

Bez wątpienia idealnym wyborem będzie Łukęcin, mała miejscowość letniskowa położona gdzieś między Pobierowem a Dziwnowem. Nie ulega wątpliwości, że jest to jedna z ładniejszych wsi na polskim wybrzeżu, a w dodatku w dalszym ciągu nieodkryta przez masowego turystę. To właśnie dzięki temu nadal jest tutaj cicho i bardzo spokojnie. Amatorzy odpoczynku na łonie natury i wszyscy ci, którzy pragną detoksu od cywilizacyjnej trucizny znajdą to wszystko właśnie w niepozornym Łukęcinie.

Cudownie biała i bardzo zadbana plaża położona jest w pobliżu lasu sosnowego, który wydziela niesamowite zapachy, zwłaszcza tuż przed burzą. Nasycone olejkami żywicznymi i dodatkowo wypełnione jodem lokalne powietrze to wspaniała odtrutka na chemikalia, w których żyjemy każdego dnia. Noclegi [] mają w swojej ofercie w zasadzie miejsce dla każdego i bez zbędnego drenażu kieszeni można tutaj znaleźć obiekt dostosowany do indywidualnych potrzeb. Łukęcin to prawdziwa perła pośród bałtyckich kurortów, letnisk i miejscowości wypoczynkowych. Jest tutaj wspaniała przyroda, cudowne zachody słońca, moc uzdrawiającego powietrza i niesamowicie gościnni mieszkańcy. Jedno jest pewne, w Łukęcinie bardzo łatwo jest się zakochać. Dużo trudniej stąd wyjechać.

Na razie brak odpowiedzi

Adres Trackback | RSS komentarzy

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.